Başarılı Sporcularımız

Başarılı Sporcularımız

8-9 şubatta yapılan uluslararası Edirne CUP yüzme turnuvasında milli takım adına yarışan ve 200 metre kurbağalamada şampiyon olan 11-FEN A öğrencimiz Bengü AKTARMAÇ , aynı zamanda 1-3 mart tarihlerinde Alanya’da düzenlenen okullararası yüzme grup şampiyonasında da  100 metre kurbağalamada 1. , 200 metre karışıkta ise 2. olmuştur. Bu başarıyla Edirne’de yapılacak olan okullar arası Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır. Öğrencimizi ve tüm antrenörlerimizi kutluyoruz.

 

Kocaeli’nde yapılan yıldızlar Türkiye Federasyon Kupasında 10-A sınıfı öğrencimiz Deniz Emre ŞAHİN eskrim flore dalında Türkiye 2. si olmuştur.

13-17 şubatta Antalya’da yapılan 6. TURKİSH OPEN taekwondo turnuvasında 11-EA öğrencimiz İrem YALÇINKAYA milli takım adına yarışmış ve poemse dalında 2. olmuştur.

8-9 ocakta yapılan yüzme il şampiyonasında 10-B öğrencimiz Aslı YILMAZ 200 metre karışıkta ve 50 metre kurbağalamada 4. olmuştur.

Ödüllerini ise genel müdürümüz Erden DEMİR öğrencilerine takdim etmiştir. Tüm öğrencilerimize başarılarının devamını diliyoruz…